🦌 ЗупиниЛося №56. Водії-порушники їдуть зустрічною смугою, а потім масово вибачаються

ЗупиниЛося

ЗупиниЛося

124 тис. переглядів310

  Вибирай та купуй авто на платформі www.ng-cars.com.ua
  Картка Приватбанку для донатів: 5168 7450 1247 7136 (Андріюк К. А.)
  PATREON: www.patreon.com/StopTheMoose
  Ми вирішили знову завітати до Шулявського мосту та перевірити, як там із виконанням ПДР.
  Як виявилося, там і далі масово та постійно їздять зустрічною смугою.
  Для відвідувачів місцевого ТРЦ виконавчі служби зробили спеціальний виїзд. Але порушники його постійно ігнорують, їдуть зустрічною та вперто доводять що вони не порушують ПДР.
  Дивина цього випуску полягає в тому, що ми не зустріли жодного агресивного лося.
  А більша половина порушників навіть вибачилася за свої дії.
  І це гарний знак покращення ситуації на наших автодорогах!
  Замовити рекламу або вказати проблемну локацію: zl.kyiv@gmail.com
  Наша сторінка в Facebook: zupynylosia/
  #зупинилося #ПДР #Київ #ДТП #безпека #стопхам #Україна #StopXam #Украина #ПДД

  Опубліковано 5 днів тому

  КОМЕНТАРІ

  1. Светлана Кустовская

   Так а полиция так и не приехала?

  2. cole560

   Дякуємо за порядок на дорогах)

  3. Максим Фаррахов

   Він цим заробляє!!!!

  4. Andrey Lan

   это номера АІ - область, у них там другие правила

  5. Анатолий Попович

   Опять ты лысый гондон.

  6. Flex Boy

   Хахахаха автоспициалист по телеку показивали

  7. Dmitry S

   У нас 20 років вбивають журналістів котрі розкривають справжніх порушників, котрі мілліарди крадуть. І інколи вже відкрито і офіційно, як ось тут gb.kyivcity.gov.ua/projects. Чи подивись Шапочнікова котрий працював у дорожньому патрулі, інтервью з Ройтманом... І скажи потім оце люди мають не порушувати на дорозі, пристенгнутися, застінути верхню пуговку на сорочці, почистити ботинки, надухатись, бути вічливими і посміхатись... Я у армії, і для чого? Для того щоб головні поглянули на холопів і сказали диви як усе чудово, і наше начальство нічого не скаже, бо країна гарна та щаслива... Бо коли країну фактично гвалтують вона має стогнати від щястя? Чи не останя фаза збоченя того? На питання "що в країні відбувається" та нічого, не думай про це, виховуй далі людей, як правильно на дорозі їздити... Поліція не їде. Та зрозуміло чого не їде. От поясни як можна бути правильним, коли божий день їдеш по мосту, котрий відкрито вже крадуть, він роками будується... Та хіба тобі те цікаво... В тебе ж спільна дорога по котрій ти божий день не їздиш у тих пробках... "ознаки здорової нації". Як то кажуть біологи при виведенні ідеальної породи та сортів, головна проблема це критерії та ознаки... Дуже жаль що у вас саме такі критерії здорової нації... щоб я порадив вам. Не називать людей лосями... І не робити з цього шоу. Бо терпець у деяких на грані, але вам того не видно, бо того вам не треба. Вам треба щоб у всьому дрібному було як при параді. Я розумію зламаних людей... Це ще квіти... Ось коли в нас не те що по дорозі стане страшно їздити, а по вулиці ходити стане страшно... Чи то ви збагнете що в країні коїться, чи то здивувакуватого включете і про спільну дорогу будете впарювати? П.С. Щодо протестів. Вони керовані їх навчились нейтралізовувати, завезенням у ліс лідерів і перенаправлення мітингу з перегибом в свої інтереси в інше русло... І чи є вихід? Є... але не порушників на дорозі лікувати... Не тут першопричина...

  8. Georg Max

   Лайк вам хлопці

  9. Sailor Papay

   так вы определитесь. Вы ходите не по встречке, а водители ездят по встречке?

  10. Stas Hoost

   Одни и те же места, приезжайте на академ 600 лосей паркуються под знаком остановка запрещена, в поворотах, на пешеходных переходах..

  11. Юстав

   Приедьте на Бульвар Перова! перекресток Стальского-Перова! там эти Чмошники стоят и на Зебре и на вьезд выезд во двор!

  12. Юстав

   Это не Лоси это Жлобье которое за копейку Мать Родную Продаст! Желаю только одного таким Чмошникам Аварии со Смертельным исходом!

  13. Дмитро Кудрицький

   Найінтелігентніший випуск.

  14. Oleksandr Zubchenko

   Поки що це найбільш ввічливий випуск.

  15. Diamond

   Водитель на серебристом Лексусе, который не пускал ездуна по встречке в поток 7:48 - ты красавчик, так и надо с этими дикими лосями! Ради одной минуты экономии по встречке фигачить может только дурной рогатый лосяка!

  16. Rogoza Rogoza

   Новая камера, зачёт 👍

  17. Anton Migal

   Твоя зарплата Прочитал: 10$ Лайкнул: 100000$ Коммент: 1000000$ Подписка: 99999999999999$

  18. Royal Credit 4

   Голову себе об молоток разбей....клоун сука

  19. Royal Credit 4

   Прикалуют эти лицемерные водилы, которые проезжая мимо говорят "СПАСИБО" показывают пальцы вверх, жмут руки, а сука сами при возможности сука нарушают ))))))))

  20. KENJI YAKARA

   Собака лиса , ти Соби шо нову куртку на донатики прыдбав?

  21. Рома Краснодарский

   Интересно как люди реагируют,в России такие же общественники пытаются сделать мир лучше начинается убери камеру ты кто такой и тому подобное,а тут люди так спокойно реагируют ,интересно получаеться в Украине люди более цивилизованы чем в России?

  22. W. Carpenter

   Без ремней, с телефоном в руке, по встречке это минимум три штрафа, в Германии быстренько с такой "ездой" прав лишишься. И это Киев, столица европейского государства?

  23. # Моффецкий

   Хахах!!! "Можно меня не показывать, а то меня жена будет ругать!" Сука ору!!! Он мало того что Лось, так он ещё и Бабораб. Это CCOOOMBO!

  24. Марян Чумаченко

   Куплено все мінти підераси

  25. Andrej Ka

   А чего вы "щимите" простых водителей??? Идите половите лосей, которые стадами (читай кортежами) ездят и по встречке, и по полосе общественного транспорта, и..., и...., и т.д.

  26. DC Piano

   А полиция так и неуспела на вызов. Некогда за несколько часов.

  27. Марк

   Як завжди ,щось нове,клас.

  28. Vova Vladyka

   Ходите по дорозі одягайте світло-відбиваючі жилети..

  29. Володимир Фещук

   Костянтин, на першому ж лосі лайк за рішучість!!!!

  30. Black Boost

   я не одобряю таких нарушителей ,и вообще нарушения ПДД , в таких случаях как в этом выпуске я просто не пропускаю "обочичников" назад в полосу движения ,но на счёт деятельности этих людей я могу сказать что они тоже являются нарушителями : во-первых в том что они вносят изменения в чужую собственность. во-вторых ,то что в правилах ПДД. запрещено вносить какие либо конструктивные изменения в транспортное средство. Я не оправдываю нарушителей ,но если смотреть с другой стороны эти все "Лоси" как вы высказываетесь нарушаю но они нарушили на том участке где была перекрыто встречное движение по этому давайте условно скажем что они нарушили безопасно ,здесь не было угрозы для кого-то как вы говорили в видео что в этом выпуске эти люди подвергают опасности всех участников дорожного движения ,но вы думали над тем что вы прикрепили наклейку больше чем на треть заднего стекла авто ,водитель едет дальше с этой наклейкой " воспитанием "как вы называете ,при перестроение или повороте в левую сторону человек не замечает авто которые было в скрытой зона , в левое зеркало его не видно ,в заднем зеркале наклейка закрыла обзор ,человек делает маневр ,так что вы тоже подвергаете опасности своими действиями !!!

   1. Black Boost

    И я уже не говорю за то что они на этих "Лосях" как он выражается зарабатывает деньги . Если бы не было ютуба эму нахрен не нужно было бы это занятие. Ещё и попрощайничает , интересно на что ? на наклейки ?

  31. Артём тузан

   Костяну лайк

  32. Palma Salz

   7:31 Он существует, Фантомас в Киеве.

  33. виктор т

   А ШО ЯКШО ЛОСИФ РОСТРИЛЮВАТЫ? ТИКО ЗАМЫСЬ КУЛЬ ГИВНОМ?

  34. Юра Тунян

   лол, удаление аргументированных коментов, корректных, без мата - это победа))) побольше бы донатов))) рили был лучшего мнения о вас

  35. Владимир Середа

   Тухлый выпуск

  36. Bad Gaston

   РЕБЯТА , НАКЛЕЙКА ЭТО ПИСЬМЕННАЯ ПРЕТЕНЗИЯ !!!

  37. Алексей Власов

   Плешивый,типа Рэмбо,деловой как катях

  38. Віталій Севастьянов

   Для попередження правопорушень є поліція,якщо авторів передачі дійсно непокоїть проблема правопорушень на дорогах,чому би тоді їм не тиснути на поліцію,змішувати її виконувати свою роботу. Натомість вони чіпляються до водіїв та займаються самоуправством,псують чуже майно,кидаються на авто, тим самим займаються дрібним хуліганством,тобто їм потрібним радше успішний ютюб проект,який можна монетизувати,а не законність. Мені огидно спостерігати як російські проекти,типу "Стопхам" чи "Лев против" експортуються та приживаються на українському грунті. Автори передачі таке ж бидло,як і водії порушники проти яких вони ніби-то боряться.

  39. миша гришин

   подарилии книгу валеры анагьева про то как он мочил украинцев на донбасе , это уровень

  40. Наталья Яцкова

   на морду налепи себе эту наклейку! говоришь пропускают ничего подобного особенно маршрутки. дострой мост или иди клей строителям на морду наклейки что не могут сделать свою работу

  41. Dima Dram

   У нас люди больше языком нарушают надо отрезать

  42. Dima Dram

   Попрошайки )) идите зарабатываете деньги а не хуйней занимаетесь бомжары

  43. Валера Тесленко

   Приезжайте на ул. Московскую там массовое движение по встречному двидению

  44. Dmitriy Mischuk

   З власного досвіду скажу що всім плювати. Всі думають, що хтось буде вирішувати їх проблеми, а їх це не стосується

  45. Dmitriy Mischuk

   Цікаво те що якщо ти дійсно починаєш щось робити, щоб вирішити проблеми в даному напрямку, то більшості байдуже, навіть от цим антилосям просто пофіг. Все це робиться тільки заради хайпу.

  46. DFR SYR

   *На подвійній смузі хай вже КМДА встановлюють боларди з нержавіючої сталі.*

  47. KardinalVO

   Вам потрібен один чоловік який би по матеріалам Ваших рейдів писав заяви в міліцію на водії які їздять зустрічкою

  48. Саня Васільєв

   Если будет такое видео скину денег на зелёнку 😉

  49. Саня Васільєв

   А где видео где вас бьют ????????

  50. виктор т

   ХЛОПЦЫ ВЫ НЕ 3ОБЫЖАЙТЕСЬ .НО ВСЬО ЩО ВЫ ЗНИМАЕТЕ . ЦЭ БРЫД СЫВОИ КОПЫЛЫ.БО XОYХЛИЗМ НЕПОБИДЫМ.

  51. Morgart

   16:29 Зацепила мненя ослепила меня))) XD. Теперь понятно почему некоторые водители нарушают правила)

  52. Владимир

   Вопрос к автору канала. Разве вы не нарушаете правил дорожного движения находясь на проезжей части?

  53. Сергей Карателев

   Ну как по встречке?)))

  54. Сергей

   Здраствуйте.обращаюсь к автору канала.то что вы делаете это хорошо, но людей называть лосями это не харашо.если вы боритесь за справедливость то нада и самому бы ть справедливым и уважения до людей .подумайте над переименования канала например зупыны правопорушныка.спасибо за понемания.

  55. Евгенний Гринев

   Никто не пытался подраться, тема нарушение ПДД не раскрыта.

  56. mitekiev

   в центре по зебре на свой зеленый переходил .не одна ,а 3 тачки прям на меня ехали ,хотя им красный .

  57. Den Solo

   Реклама глово типа наивная, без палива))

  58. Игорь Олейник

   Один рабочий проект- на всех не хватит(-

  59. Ulman Sparta

   оплпрлпл

  60. Руслан Шевчук

   А почему вы велосипедиста НЕ СПОЙМАЛИ????

   1. mitekiev

    доставку у него заказать =) сам приедит