Зеленский-Шеремет. Ответ Бигуса: "безответственность и курение"

BIHUS info

BIHUS info

91 тис. переглядів39

  Охота на чиновников: ты сможешь это сам: uksel.info/video/video/Yo3Merm0eamX12Y.html
  Как разозлить президента? Спросить об ответственности по расследованию убийства журналиста #СправаШеремета. Ведь, если окажется, что в СИЗО полгода сидят невиновные, здесь не выйдет записать видосик, устроить челлендж или свалить все на попередников. Денис Бигус - про (без)ответственность президента.
  Підтримати команду можна тут: donate.bihus.info/
  Підписатись на канал: bit.ly/2G5AqGM
  Офіційний сайт: bihus.info/
  Ми в соцмережах:
  Facebook: bihus.info/
  Twitter: BihusInfo
  Instagram: bihus.info
  Telegram: t.me/bihusinfo
  #BihusInfo #розслідування

  Опубліковано 8 днів тому

  КОМЕНТАРІ

  1. Tommy Morrison

   Бигус лучше всех

  2. Віталій Шевченко

   Вова зсучився,а може притворювався,коли йшов на вибори! Йому вже час подати у відставку, з-за своєї некомпетентності!

  3. Andriy vest

   Доречі , Бобочці потрібно зміни точку по поставці ганджі-баса , щось його занадто рве в думках ....да ще і на мочовий давить :)

  4. Andriy vest

   Денис , ЛАЙК ТА ПІДТРИМКА !!! Але ті правильні думки та слова , розуміє розумна, відповідальна ПРОФЕСІЙНА людина....а у нас так ШУТ :( КАКАЯ РАЗНИЦА !!!

  5. Nelly Myloslavska

   прекрасно ложится текст и все видео если на место человека к которому обращаются поставить самого Бигуса на место необоснованно обвиняемых Порошенко и вопрос Чувствует Бигус ответственность за свою роль в том что помог привести к власти это недорозумение в паре с Коломойским?

  6. Mr Alex

   Он уже брал на себя ответственность, когда говорил что уйдет с поста президента, если нарушит закон и шо?)))

  7. Козаченко

   Чому не державною мовою?

  8. Ulrich von Liechtenstein

   Клоун забыл, что он больше не в цирке 🤷‍♂️

  9. Андрій Савчук

   Ти чортяка привів цю херню до влади і не розказуй зараз про Зе!!!

  10. Pe tya

   Зе в последнее время не понимает что он и все шобло в раде существует за НАЛОГИ ГРАЖДАН. Если граждане прекратят платить налоги все граждане - шобло вымрет само по себе

  11. Name Name

   Квартальный принял манеру трепологии, порошка. Ничего не делает, просто зажырается.

  12. Khrystyna Zaobriem

   Для Зеленского надо попроще обращения записывать. До двух предложений.

  13. Алекс Тор

   Хай готується... буде сидіти... відповість за все! А взагалі смішно... воно мабуть думав, шо буде як воно розповідали про Порошенко... аідкати, мільярди в пакетах, ікра червона/чорна... та інші казкові блага... а шо вийшло? Хтось загягнув на президента, хтось затягнув на пресуху, хтось казав що він гарний... хтось казав Порошенко поганий, хтось казав "припинити стріляти..."... але все не так... хто винен??? А х.з.... хтось... хто буде відповідати??? А відповість за все хрипатий!!! За ВСЕ!

  14. Maria Markovych

   Бигус не журналіст, Бігус в одній упряжці з зенелохами. Брехав про оборонпром. Де справи, де докази? За. Брехню треба відповідати.! Недолугий.

  15. Maria Markovych

   Бигус ти приклав Максимум зусиль щоб буба був при владі. Ганьба. Скільки тобі заплатили за те мерзенне що ти зробив перед виборами. Очевидно що ти корупціонер. Ще раз ганьба. Треба тобою і зайнятися. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!

  16. Поліна Онопрійчук

   Воно в наркотичні простраціі , не можна його і президентом, це ЯНЕЛОХ.

  17. галина колпакова

   видел я вашу банду у коломойского-теплая ванна. стыдоба

  18. Vlad

   Очень конструктивно и по существу,понравилось, спасибо большое за ваш труд

  19. Андрей Андриенко

   Так держать, КРАСАВА!

  20. В.Ф. Дейниченко

   Бігус зробив "бла-бла-бла" (випадковість чи некомпетентність?), тоді як повинен був привести прості норми законодавства про недопустимість тиску на слідство та суд, про те, що вищі посадовці, в т.ч. керівники правоохоронних органів НЕ МАЮТЬ ПРАВО ВИЗНАВАТИ ЗЛОЧИНЦЯМИ ПІДОЗРЮВАНИХ, і тим самим втручатися в ВИКОНАВЧУ "МВС, ПРОКУРАТУРА, СБУ, ПОЛІЦІЯ) СУДОВУ ГІЛКУ ВЛАДИ, Гарант Конституції повинен гарантувати, а не порушувати Конституцію. частина перша статті 7 ЗУ "Про прокуратуру" Стаття 7. Гарантії незалежності прокуратури у здійсненні повноважень Втручання органів державної влади і органів місцевого самоврядування, посадових осіб, засобів масової інформації, громадсько-політичних організацій (рухів) та їх представників у діяльність прокуратури по нагляду за додержанням законів або по розслідуванню діянь, що містять ознаки злочину, забороняється. Вплив у будь-якій формі на працівника прокуратури з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися прийняття неправомірного рішення тягне за собою відповідальність, передбачену законом. Звернення представників влади, інших посадових осіб до прокурора з приводу конкретних справ і матеріалів, що знаходяться у провадженні прокуратури, не можуть містити будь-яких вказівок або вимог щодо результатів їх вирішення. Ніхто не має права без дозволу прокурора розголошувати дані перевірок і досудового розслідування до їх закінчення. Справа до суду ще не дійшла, але "вказівка" з боку президента фактично вже оголошена... Стаття 129 Конституції України передбачає, що суддя у здійсненні правосуддя є незалежним. На захист цього принципу законодавство встановлює кримінальну відповідальність за втручання у діяльність судових органів (ст. 376 Кримінального кодексу України). У ч. 1 ст. 376 Кримінального кодексу (КК) України «втручання у здійснення правосуддя» визначається як «втручання у будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися винесення неправосудного рішення». У ч.2 ст.16 закону «Про прокуратуру» передбачено, що, здійснюючи функції прокуратури, прокурор є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску, втручання й керується у своїй діяльності лише Конституцією та законами. Можна навести навмисні дії, що за своїм змістом так чи інакше передбачають аспекти втручання в процесуальну діяльність слідчого чи перешкоджання щодо її ефективності: - вплив прямий (прохання, погрози, спроба підкупу чи обіцяння різних вигод) чи опосередкований (натяки, поради тощо) зацікавлених осіб з метою одержання інформації або прийняття слідчим сприятливого для них рішення; - вплив службових осіб з використанням важелю підлеглості (вказівки, вимоги, накази), зокрема, щодо прийняття певних процесуальних рішень;

  21. Vitto 80

   А скажи но Дениско чи не вбачаєш ти також і своєї відповідальності у тому що твоє "дєтьо" ув'язнило невинних людей? Може копни глибше, так би мовити під самий корінь цієї проблеми. Мені здається начебто нєлох скидає свою відповідальність на чорта а ти свою на нєлоха!

  22. WorkVid1000

   <a href="#" class="seekto" data-time="233">3:53</a>. Ребята, я вот уже несколько раз слышу от разных людей формулировку вроде "вполне возможно невинных людей", "а если окажется, что они не виноваты", "вероятные убийцы" и т.д. Я может что-то упускаю, но вроде ж как презумпция невиновности у нас, не? И наше законодательство определяет, что только суд может признать человека виновным! Т.е. пока не будет обвинительного приговора их никто не имеет права называть виновными, убийцами, или вероятными убийцами. Максимум - ПОДОЗРЕВАЕМЫЕ! Ладно Вова, ему простительно, с него, похоже, юрист такой же как и политик.

  23. Роман Рева

   Бігус на кого працюєш ? хто тобі платить. Ти нецікавий

  24. Сергей Анатольевич

   Денис, с недавних пор ты мой кумир на Ютубе. Спасибо Вам за Вашу работу!👍✌

  25. Roman Tratata

   Бигус,расскажи лучше откуда финансирование

  26. Катя Панченко

   хуйня

  27. Aleks Zorge

   Что ж вы хотите, ответственность даже не брали. Вы же правильно говорите

  28. Sveta Krylova

   !!!!!

  29. Nik Nikname

   согласен Бигус на 100% прав.

  30. Сергій Ткач

   політика та політики - 3,14здуни а пездіти не мішки тягати. щасти тобі Діма у гноблені цих покемонів

  31. Alla Beykul

   Спасибо Бигус за работу!

  32. Анатолий Гарагуль

   Зачем так много слов? Зеленский хочет, чтобы ему назначили ответственность? В Конституции, Статья 62. "Лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда". И вот на трибуну поднимается Аваков и говорит: "Дело об убийстве Шеремета раскрыто", показывает несколько мутных кадров и называет 3 имени. А президент благодарит его за "успешно проделанную работу". Т.е., граждане Украины объявлены преступниками без решения суда. Грубое нарушение Конституции ее "гарантом", притом не первое. Статью найдите в УПК.

  33. Ilya Kochurovsky

   Напомню , что именно Фигус был той медиа площадкой где ЗЮ сделал финальный скачок в рейтинге путем ОБМАНА, МАНИПУЛЯЦИИ убив рейтинг Пороха.

  34. Las Vegas

   Такое впечатление что у Бигуса закончились нормальные репортажи,и уже высасывает все из пальца

  35. Las Vegas

   Ой бля Бигус обосрался, а Аваков Чорт хоть и крепкий

  36. Vladimir Myach

   )))) Красав!

  37. SLP

   У ЭТОЙ СТРАНЫ НЕТ ШАНСОВ. А ПРЕЗИДЕНТ ЗЕ.АВНО НЕ ЛУЧШЕ ЯНУКОВИЧА

  38. CommandRail Community

   Бигус правильно все говорит, только благодаря ему это недоразумение и выбрали, господи прости. Хотя могло быть и хуже, жопоблок например..

  39. Назар Перегіняк

   Чому російською?

  40. Ігор Ярий

   Ніякої відповідальності ніхто не понесе,тим більше Зе

  41. Yulita G

   uksel.info/video/video/aYu8g6Kyi3uvwHM.html піаніст, найбільш професійний в Україні, запрошує на стрім-концерт за заявками, приходьте за посиланням ... це свіжа, яскрава і пристрасна енергія

  42. Владимир Фоменко

   Не понимаю в чем вина Зеленского? В том что виновных нет? Ну так он это не расследует. Может стоит задавать вопросы следакам? Но хайпа от следаков 0

  43. Sergei Grinenko

   Для начала импичмент!

  44. Maksim Khromov

   Все вірно робиш! І тут вже тобі електорат навіть у наступні президенти пропонує)Ти поміркуй,часу ще багато..

  45. PayDay48

   Найс автор сам себе запоров. "Нема в уголовному кодексі про відчуття". Ну так і нема про відповідальні і для президента за те шо роблять правоохоронні органи. В тому вся і ваша тупість контори (журналіста так точно). Вас питають, ну скажіть яку відповідальність ви би хотіли шось він ніс бо уголовної для нього немає. На скілкьи я розумію, слідство ще ведеться і справу ще не закрито. А як буде закрито не справедливо то це треба теж довести. А вам все рівно у вас Зеленський то головний прокурор, от він і рішає кого посадити або нє. Ось наш рівень журналістики в країні. ТРЕБА ЗАДАТИ ПРОВОКАЦІЙНЕ ПИТАННЯ. Але вони навіть не знають, що хотять почути. Вони самі не знають для себе відповідь на це питання. Це питання туди до Шарія. "Підтримка президента 75%, а ви не боїтеся, що люди почнуть виходити на вулицю. А тепер герої записують ци виправдові відео бо обісрались на пресконференції. То ви люди не зрозуміли то ми не то питали. Ми хотіли, щоб він відповів як ми собі задумали. Ах да, кстати, смотрите как гордо они пишут и говорят видео, КАК МЫ РОЗОЗЛИЛИ ПРЕЗИДЕНТА. А кого не разозлит, что тебя оклеветают на ровном месте. "ВЫ СКАЗАЛИ" -"Но я такого не говорил". "Ну сказали же есть видео". "-Ну давайте посмотрим видео". "А но то не вы сказали, но вы там были и своим присутствием подтвердили." Не ну че клас, журналист от бога, контора профессионалов.

  46. Red Bull

   Бомба! Сильно! Как всегда восторг!

  47. Dmitriy Dmitrov

   Чого чекати від людини, яка казала - "я вам нічєго нє должен". Яку відповідальність ви можете з нього вимагати, самі його обрали самі й несіть цю відповідальність!

  48. Dmitriy Dmitrov

   Бігус, де відповідальність за розкручених Свинарчуків? Де відповідальність за брехню і і за допомогу у приводі до влади Зеленського зрадника?

  49. Віктор Ярошенко

   Бігус що вже під Кремль впав мову забув.

  50. HyKa79

   Авакян заїбав вже всіх сука.

  51. Виктор Педченко

   Зе! превратился в дякулу!

  52. Anna Rahmanina

   Естб журналисты по роду занятий( проффесия), а есть по призванию. Вы Денис ,можете гордиться, что к члену вашей " Банды" на пресс-конференции обратились- а это вы Бигус. Молодцы, еди вас " узнают в лицо".

  53. Rakshaaz

   Бигус, так ты ж лично приложил к этому руку... ведь если бы не "вовремя и правильно" смонтированный фильм про Свинарчуков прям под выборы, ЗЁ бы не выбрали... и уж лучше Порох чем этот позор пианиста... а теперь расхлебывай вместе с всеми нами, в одной стране живем... жри промасковские реванши, смотри каждый день на ответственного, утирайся говном жопоблока... сука, как же я тебя ненавижу :(

  54. Людмила Салтан

   По українській мові ---- слабо

  55. TECHNO - BIT

   Правильно все сказал! А то президент у нас по моему вообще забыл что говорил перед выборами. Шёл на один срок а тут мы уже слышим что уже на второй собирается! ( только кто теперь его поддерживать будет ! ) Не буду трогать мелкий и средний бизнес ( и тут на тебе тотальная фиксализация ), молодец мужик слово дал, слово забрал!

  56. svitlana korotash

   Пан Бигус, вы посмели употреблять в вашем ответе СЛОЖНОПОДЧИНЕННЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ... С преЗЕдентом ТАК нельзя! "Голод" в том месте, где должны быть мозги, ограничен поисками туалетов...

  57. Romulus Romario

   Ваша банда - долбойобы. Лобызать очередной олигархический ершик, еще тот креатив. Еще немного и вас долбойобо-свынарчуков возьмут светотехниками на канал зик. А в определенный момент и с этой должности сократят. Свынарчуки - пик вашей ебланов, карьеры.

  58. dfdgn fgndgndg

   мокрик наверное идиот. ему ясно и понятно ответили. я этот ответ услышал. а мокрик все время пытался зеленского заболтать. зеленский не обязан нести ответственность за неправильные действия вора авакова. он его может только наказать. мокрик. включи мозги и прочисть уши. а рот прикрой. когда тебе отвечает президент. и слушай.. если среди журналистов такиебараны. то что уже говорить об остальном народе Украины. масса отупела. умные сбежали изстраны

  59. Sveta супер!!!!! sveta

   Ооо! Це ж Бігус. Довго не з'являвся та не давав про себе знати. Мабуть зе і його вже зачипив своїми витівками?!

  60. Null Moon

   Уже только после Мокрикина на пресс-конференции и этого вашего видео ни для кого не секрет что вы "креативные" не в хорошем смысле😀 Вам ответили. Вам не понравилось. Вам пояснили. Вам не понравилось. Вам спросили "не нравится, а что вам нравится?, креативные вы мои…" И тут Остапа Бикуса понесло...: "Это такой абсурд!🐙 Мне не хочется шутить, но давайте посадим президента в тюрьму!" Бигус. Ты народный клоун.

  61. Null Moon

   Мокрый Фикус, какой такой проигрыш на выборах?) Это всё ваши Мокрые фантазии) Реальностью это не станет сколько бы раз вы это не повторили вслух😃

  62. Null Moon

   Фикус, вы доверились Макрику, которому доверять не стоило, ведь его присутствие на той пресс-конференции ударило по имени Бикус. Да, он не понимал ни кто перед ним, ни где и кто он сам, пришёл не подготовленным с бодуна перекошенным фейсом и с нечищенными зубами… да это полный зашквар😅 и Макрика и ваш. Вы же несете ОТВЕТСТВЕННОСТЬ?😀 А как вы её несёте? лучше всего по УК! Ваш непрофессионализм сильно оскорбил мои национальные чувства😢 дважды. Я требую публичных извинений от вас обоих!

  63. Null Moon

   Фикус, пресс-конференция президента была для народа, а вы всего лишь инструмент передачи информации. Вы не справились с правильной постановкой вопроса. Вам всё равно ответили, и так, и этак. А вам всё равно не нравиться! Да всем пох,уй что вам не нравиться. Вы всего лишь инструмент. Ответ был для народа. Вы же для нас работаете? или на кого?😀

  64. Null Moon

   Фикус, отправляя своих жёлтозубых некомпетентных "журналистов" на пресс-конференцию к президенту объясняйте им лично как они должны общаться с уважаемым лицом нашего государства: хари бандитские попроще делайте, без кривляний, ухмылок, ужимок; не перебивайте президента, заранее продумайте вопросительное предложение по всем правилам синтаксиса, рас слёту не умеете, и не нарушайте протокол. Тратить время на таких "грамотеев" жалко

  65. Null Moon

   Фикус, вам давали время на конференции задать свой некомпетентный вопрос. Надо было лучше готовиться. А сейчас уже поздно "махать кулаками после драки"😃

  66. Null Moon

   Фикус, ваши родители должны были нести ОТВЕТСТВЕННОСТЬ за вас, когда вас воспитывали. Это означает, что они должны были вас наругать, если вы например матюкались. Или изменить тактику воспитания. Или подключить помощь специалистов. Или вы думаете они должны были ОТВЕТСТВЕННО сложить свои родительские полномочия?😀 Фикус вы конкретно не правы, и вы это знаете. И вам по хорошему надо бы дважды извиниться перед президентом Зеленским, а не по детски оправдываться… рас вы несёте ОТВЕТСТВЕННОСТЬ за жёлтозубого Мокрика

  67. Null Moon

   Фикус, обращение к президенту моей страны со словами "пох,уй" - это оскорбление и его и меня. И вот тут мне уже не пох,уй. Я вас знать не знала, а сейчас вы выскочили для меня, как непрофессиональные пустышки с раздутым самомнением😛

  68. Null Moon

   Что ваша "банда" делает правильно??😂 вызывает раздражение?)) Я не хочу вас расстраивать, Фикус, но всем пох, уй.😪

  69. Null Moon

   Кто такой Бигус? Загуглила после пресс-конференции Зеленского. Чего вы такие наглые и невоспитанные кривляки? Первая попавшаяся инфа: Аласанию неожиданно уволили.. а он говорил про продажный «юа перший» и продажных журналистов с «юа перший»

  70. Катерина Секан

   Хотілося подякувати і вам пане бігусе , що вчасно перед виборами, розкрили схеми бариги і наблизили мою перемогу на виборах! Це мені дуже сподобалося! А зараз ви не маєте права задавати питання про відповідальність , бо епоха брехні вже скінчилася ! - президент/ ми ж усі президенти/ тому і відповідальність лежить на лохтораті73

  71. Volodya Fedak

   Ти хочеш на його місце?

  72. Volodya Fedak

   Ти набор слов.Чо ти в тому житі зробив? Крім того корисного? Від чого в тебе (панос словесний). Думаєш ти великий психолог? Будь людиною.

  73. Vladyslav Karpov

   Оно так-то всё правильно. Но в Украине полно людей, которые сидят без вины чисто по политическим вещам. Среди Беркута многие, о паре журналистов слышал, уверен, что их больше даже, чем я могу себе представить. Получается, что обвиняемые в убистве Шеремета чем-то лучше, чем остальные?...

  74. Максим Здолбунів

   Не вірю тепер що ви самі по собі

  75. Максим Здолбунів

   Реально змінилась думка про "бігус" цікаво було би тебе побачити на місці президента.. з акінчуй краще

  76. Олександр Веремчук

   чому ви шпрехаєте на рашин язик?!

  77. Олександр Веремчук

   yt hjpevs. hecrj] help-не розумію рускої допоможіть

  78. Энокентий Бест

   Бигус красава

  79. Владимир ясно Солнышко

   ЗЕЛЕНОЕ ЛАЙНО ... СЛИТЬ В КАНАЛИЗАЦИЮ... пока не поздно ....((!!

  80. уникум в

   А ти Бігус приклав руки щоб це створіння пришло до влади, ти не відмиешся довго від цого говна.Лай поставив но.....