Виходьте без дзвінка (Серія 31. "Ціна кохання")

16 тис. переглядів7

  Центральний персонаж картини - автогонщик Богдан - втрачає дружину в автокатастрофі. Убитий горем чоловік вирішує відновити справедливість і вибити зізнання з винуватця ДТП, якого успішно "відмазали" заможні батьки. Це рішення кардинально змінює життя головного героя: вбивцю дружини Богдана саджають за ґрати, однак за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості головний герой сам отримав умовний термін, більшу частину якого відсидів у СІЗО.
  Богдан розчарований в системі та більше не вірить поліції, тому, коли його друга спіткала біда, він розраховує лише на власні сили і самотужки береться за розслідування, заступаючись за тих, хто "тут і зараз" шукає допомоги, справедливості або захисту. Його перевага - швидкість. Адже він оперативно дістає таку інформацію, яку "органи" не здатні зібрати швидко і технічно.
  Підпишись на канал - uksel.info

  Опубліковано Місяць тому

  КОМЕНТАРІ

  1. LIK, ю Тom

   Марина, як монашка

  2. Alex Zinchenko

   Невозможно смотреть из за музыки

  3. Светлана Ананко

   Я все дивлюся і не можу зрозуміти,чому героїня в перуці? Чи вона насправді лиса? Мені здається,що яке б не було волосся,воно завжди краще,ніж перука.Бувають і перуки натуральні,які не відрізниш від справжнього волосся.Але тут просто дуже негарно.Як на пробор подивишся,капелюх на голові,а не зачіска.

   1. Alex Zinchenko

    Невозможно смотреть из за музыки

  4. Татьяна Дорошенко

   я у захваті від гри акторів! Дякую за справжній український серіал рідною українською мовою!

  5. Яна Крупник

   Гідний урок для батьків які виховують своїх дітей. Краще бережіть їх

  6. zlata Z

   Нарешті продовження!!!!!☺☺☺

  7. Ілля Мухтаров

   Гідний урок для батьків які виховують своїх дітей. Краще бережіть їх